ďakujeme za spoluprácu a dôveru

24 december 2023

Vážení obchodní partneri, milí zákazníci a kolegovia,

radi by sme Vám poďakovali za spoluprácu a Vašu dôveru v tomto roku a do nového roku Vám popriali veľa zdravia a spokojnosti. Tento rok bol pre nás plný zvratov, nových výziev a významných výročí.

Uplynulo 50 rokov, kedy v roku 1973 zakúpil Massimo Zanetti malú pražiareň v Bologni, čo bol základ spoločnosti Segafredo Zanetti. Dnes je spoločnosť známa po celom svete, kde sa každý deň vypije neuveriteľných 50 miliónov šálok kávy Segafredo. Vo februári oslávil zakladateľ spoločnosti Massimo Zanetti 75. narodeniny.

Už 50 rokov Segafredo Zanetti tiež propaguje šport – od veľkých tímov cez medzinárodné športové podujatia až po miestne federácie, od profesionálnych športovcov po amatérov.

V júni sme uviedli na českom aj slovenskom trhu novinky v podobe inovatívnych obalov. Nové obaly zaujmú jednoduchým dizajnom, prehľadnosťou základných informácií aj novým logom spoločnosti.

V septembri talianske ministerstvo obchodu a organizácie Made in Italy ocenilo Segafredo titulom Historická značka národného záujmu. Prestížne označenie potvrdzuje historickú hodnotu spoločnosti a podčiarkuje jej úlohu ambasádora pravého talianskeho espressa na celosvetovej úrovni. Titul môžu získať tradičné spoločnosti pôsobiace v Taliansku po dobu najmenej päťdesiatich rokov.

Rok 2023 bol pre nás naozaj plný rôznych udalostí a vzhľadom na to, že v budúcom roku oslavujeme už 30 rokov na českom trhu, tešíme sa, čo nové nám rok 2024 prinesie.

Prajeme pekný zvyšok roka a veríme, že káva Segafredo vám bude dodávať tú správnu energiu a spríjemňovať chvíle pohody aj v roku 2024.

Tím Segafredo

Recept: Ochutnajte horúcu čokoládu Segafredo Hot Ciok s mangovým sirupom. Do pohára na latte macchiato najskôr nalejete sirup, potom horúcu čokoládu a všetko dozdobíte farebnými drvenými guličkami korenia.

Novinky