Filozofie

AKO SA TO VŠETKO ZAČALO...

Segafredo Zanetti Austria bola založená v polovici 80. rokov ako prvá zahraničná dcérska spoločnosť Segafredo Zanetti SA. V priebehu expanzie do strednej Európy boli vytvorené pobočky v Českej republike, Maďarsku, na Slovensku, v Slovinsku a v Chorvátsku. Správa trhov v strednej Európe je stále koordinovaná a kontrolovaná z Rakúska.

Okrem centrály v Hallwangu v Salzburgu existuje po celom Rakúsku sedem regionálnych kancelárií. Pobočky v strednej Európe sa nachádzajú v Prahe, Bratislave, Budapešti, Záhrebe a Ľubľane.

Segafredo Zanetti je jednou z najobľúbenejších a najrozšírenejších talianskych značiek s obrovským počtom zákazníkov v stovkách krajín po celom svete. Jej poslaním zostáva od samého začiatku šíriť chuť, kultúru a prípravu pravého talianskeho espressa.

Vďaka prepojeniu procesov praženia a predaja kávy sa Segafredo Zanetti stal jediným dodávateľom kávy na svete, ktorý ponúka celý výrobný cyklus od kontroly kvality kávového zrna až po hotovú šálku kávy. Týmto spôsobom môžeme zaručiť našim zákazníkom najvyššiu kvalitu.

Novinky