Segafredo v SK

Ako sa to vlastne začalo...

V roku 1973 pán Massimo Zanetti zakladá spoločnosť Segafredo Zanetti po kúpe malej pražiarne Segafredo v Bologni. Firma sa čoskoro stáva jednou z najvýznamnejších spoločností na kávovom trhu. Na kvalitu svojej kávy dozerá od pestovania cez zber kávových bôbov, praženie a distribúciu až po servírovanú šálku espressa. V 80. rokoch firma rozšírila svoje pôsobenie za hranice Talianska do Portugalska, Francúzska a Rakúska.

Čo ponúkame?

Il vero espresso italiano… a nielen to, portfólio značky je naozaj široké, ponúkame produkty v segmente HORECA, pre kancelárie, ale aj do domácností. Hoci je káva naším hlavným produktom, súvisí s ňou aj kávová technológia, servis a ďalšie doplnkové produkty.

Ako správne pripraviť kávu?

Ak vás zaujíma, ako správne pripraviť kávu, vyskúšajte našu Scuola di Barista – Školu kávy Segafredo. Baristické kurzy sú určené pre pracovníkov gastro prevádzok.

Sme eko a fair!

V roku 2016 sme rozšírili ponuku našich fairtradových produktov o nový rad kávy TIKTAK, Organica Eko Dark Roast. Kávové zrná certifikované organizáciou Fairtrade boli vypestované pod prísnym dozorom, aby spĺňali a dodržiavali kritériá dané touto organizáciou. Farmári dostanú za kávu, ktorú vypestujú a predajú spoločnosti Segafredo Zanetti, spravodlivo zaplatené, čo im zlepší životnú úroveň. Nákupom týchto produktov tak prispievate napríklad na školné či lepšiu zdravotnú starostlivosť rodinám týchto farmárov.

Kde sídlime?

Sídlime v Bratislave, obchodné zastúpenie máme po celom Slovensku.

Novinky