MZB Group - 5. najväčší producent kávy na svete

50 MILIÓNOV vypitých šálok za deň

Segafredo Zanetti dnes patrí k skupine Massimo Zanetti Beverage Group (MZBG), holdingu tvoreného päťdesiatimi spoločnosťami zo všetkých kontinentov, a je tak najväčšou súkromnou spoločnosťou v kávovom odvetví. Vďaka jednotlivým firmám skupiny môže Massimo Zanetti kontrolovať celý proces produkcie kávy a mať tak dohľad nad kvalitou, ktorú káva Segafredo ponúka.

Spoločnosť MZBG sa zrnko po zrnku stala postupne piatym najväčším producentom kávy na svete s ročným obratom 3 miliónov vriec. Len pre predstavu, keby sme tieto vrecia poskladali na seba, každý rok by sme z nich postavili komín 100-krát vyšší ako Mount Everest.

Firma ponúka viacero celosvetovo známych značiek, ako sú Brodies, Kauai Coffee a TIKTAK. Výrobca kávovarov „La San Marco“ je tiež súčasťou skupiny MZB, rovnako ako Segafredo Zanetti Coffee System – výrobca kávových kapsúl a kapsľových kávovarov. Sídlo firmy je v Trevise.

Segafredo Zanetti zamestnáva po celom svete 3200 zamestnancov a má zastúpenie v 110 krajinách. Existuje viac než 50 pobočiek v 36 krajinách a okolo 450 franšízových barov po celom svete. S viac ako 100 000 zákazníkmi v oblasti stravovania/hotelierstva a viac ako 50 miliónmi vypitých šálok denne je naša spoločnosť zárukou skutočného pôžitku z talianskej kaviarne.

Novinky