Segafredo a AC Milan

21 december 2020

Segafredo Zanetti sa nedávno stalo oficiálnym partnerom legendárneho AC Miláno.

Dvaja globálni hráči spájajú svoje sily a prinášajú do sveta vynikajúcu taliansku kvalitu a vášeň. Segafredo Zanetti patrí do skupiny nápojov Massimo Zanetti Beverage Group a je jedným z najväčších výrobcov kávy na svete s 43 miliónmi šálok kávy denne.

Zakladateľa spoločnosti Massima Zanettiho nové partnerstvo obzvlášť teší: “Od detstva som bol športovým nadšencom. Táto vášeň a pozitívne a sociálne hodnoty, ktoré šport vyjadruje, ma vždy poháňali. Preto sme dlhodobým sponzorom v mnohých rôznych odboroch. Futbal má v mojom srdci špeciálne miesto, rovnako ako AC Miláno má miesto v srdciach miliónov fanúšikov po celom svete. Pre mňa toto partnerstvo s AC Miláno pripadá ako návrat domov a dúfam, že môžeme prispieť k novým úspechom a nadviazať tak na úspechy minulej. ” Segafredo Zanetti je nielen sponzorom, ale aj oficiálnym partnerom kaviarne AC Miláno. Hráči a fanúšikovia sa môžu tešiť na veľký výber talianskych kaviarenských špecialít od Segafredo Zanetti v klubových stravovacích priestoroch.

Casper Stylsvig, hlavný finančný riaditeľ AC Miláno, dodal: “S potešením vítame nášho nového partnera Segafredo Zanetti v AC Miláno. Toto strategické partnerstvo sa bude snažiť dosiahnuť obchodných cieľov klubu, a to využitím sily značiek AC Miláno a Segafredo Zanetti na národnej a medzinárodnej úrovni, a to prostredníctvom série inovatívnych aktivít, do ktorých budú zapojené milióny fanúšikov Rossoneri po celom svete “.

Tešíme sa na vzrušujúce hry, veľa gólov a spoločné chvíle s kávou s AC Miláno – Andiamo Ragazzi 

Novinky