Segafredo a AC Monza

20 november 2020

SEGAFREDO ZANETTI je hlavným partnerom a oficiálnym dodávateľom kávy do futbalového klubu AC MONZA CALCIO 

Od futbalu po Formulu 1, od tenisu po golf, od Talianskeho národného olympijského výboru (CONI) po lokálnu podporu počas olympijských hier … Taký široký záber má sponzoring športových aktivít spoločnosti Segafredo Zanetti, ktorá významne podporuje šport niekoľko rokov. Novo sa v jej portfóliu objavia aj futbalové aktivity talianskeho klubu AC Monza Calcio. Rozšíri tak existujúce sponzoring zahŕňajúce basketbalový tím Virtus, volejbalový tím Imoco a cyklistický tím Trek-Segafredo aj so zameraním na ženský šport.

Luca Baraldi, generálny riaditeľ spoločnosti Segafredo Zanetti Grandi Eventi si spoluprácu a nasadenie značky Segafredo v športe veľmi pochvaľuje: “Pán Massimo Zanetti aj celá spoločnosť Segafredo Zanetti naďalej rozvíja svoju vášeň pre šport a futbal. Vďaka obnovenému partnerstvom s prezidentom Berlusconim a pánom Adrianom Gallianim, generálnym riaditeľom spoločnosti AC Monza, chceme prispieť ku vzostupu klubu AC Monza na najvyššiu úroveň talianskeho futbalu. ”

Adriano Galliani k tomu za klub AC Monza uvádza: “Segafredo Zanetti je jednou z najobľúbenejších a najuznávanejších talianskych značiek. Okrem toho, že je lídrom espressa v Taliansku i vo svete, sa Segafredo môže pochváliť sponzoringom radu prestížnych športových súťaží v celej svojej histórii. Veľmi si vážime toho, že sa Segafredo stalo naším hlavným partnerom. Verím, že spoločne dosiahneme skvelých výsledkov. ”

Partnerstvo s AC Monza Calcio zahŕňa distribúciu kávy Segafredo do všetkých stravovacích zariadení vnútri štadióna aj do športového centra Monzello, a ďalej reklamu na na LED stenách štadióne U-Power.

Novinky