SEGAFREDO A FC TURÍN

20 november 2020

SEGAFREDO ZANETTI ako oficiálny dodávateľ KÁVY KLUBU FC TURÍN

Spoločnosť Segafredo Zanetti sa stala oficiálnym dodávateľom kávy pre prestížny taliansky futbalový klub FC Turín v sezóne 2020/2021. Obnovila tak svoje partnerstvo so spoločnosťou Cairo Pubblicità, ktorá je držiteľom marketingových a obchodných práv FC Turín.

Luca Baraldi, generálny riaditeľ Segafredo Zanetti Grandi Eventi, k tomu uvádza: “S klubom FC Turín spolupracujeme už od roku 2018, a nie inak tomu bude aj v nasledujúcej sezóne. Som veľmi rád, že Segafredo Zanetti bude pokračovať v tejto aktivite, a pevne verím, že bude tento futbalový klub úspešný a zapíše sa do histórie futbalu. ”

“Veľmi sa tešíme na ďalšiu spoluprácu so spoločnosťou Segafredo Zanetti,” hovorí Andrea Ancora, zástupkyňa generálneho riaditeľa spoločnosti Cairo Pubblicità a dodáva: “Segafredo Zanetti je celosvetovo známa značka, ktorá dokáže preniesť chuť a tradíciu talianskej kávy na medzinárodnú úroveň.”

Vďaka tomuto konsolidovanému partnerstva bude značka Segafredo viditeľná napr. V tlači aj v televízii. Partnerstvo zahŕňa distribúciu kávy Segafredo Zanetti vo všetkých pohostinských zariadeniach olympijského štadiónu Grande Torino, vysokú viditeľnosť značky na bočných LED paneloch, veľkých obrazovkách a počas interview.

Novinky