SEGAFREDO – HISTORICKÁ ZNAČKA NÁRODNÉHO ZÁUJMU

26 september 2023

TALIANSKE MINISTERSTVO OBCHODU A ORGANIZÁCIA MADE IN ITALY OCENILO SEGAFREDO PRESTÍŽNYM TITULOM HISTORICKÁ ZNAČKA NÁRODNÉHO ZÁUJMU

Bologna, 18. septembra 2023 – Segafredo Zanetti oznámilo svoj oficiálny zápis do Registra historických značiek národného záujmu, čo je uznanie udelené talianskym Ministerstvom obchodu a organizáciou Made in Italy za účelom propagácie a ochrany tradičných spoločností pôsobiacich v Taliansku po dobu najmenej päťdesiatich rokov.

Toto prestížne označenie umožní spoločnosti Segafredo prepojiť svoje logo s titulom Historická značka národného záujmu pre svoje obchodné a propagačné aktivity, čo potvrdzuje historickú hodnotu spoločnosti a zvýrazňuje jej úlohu ambasádora pravého talianskeho espressa na celosvetovej úrovni.

„Som nadšený, že sa Segafredo stalo súčasťou registra historických značiek národného záujmu. Toto uznanie je svedectvom o našom postoji, ktorý máme k danému územiu a ktorý sa premieta do túžby šíriť chuť, kultúru a prípravu pravého talianskeho espressa po celom svete,“ vyhlasuje Massimo Zanetti, prezident Massimo Zanetti Beverage Group. „Náš príbeh tradičnej talianskej značky a úspechy nás posúvajú smerom do budúcnosti, v ktorej chceme dosiahnuť ďalšie prestížne ciele,“ dodáva.

Od roku 1973 si Segafredo Zanetti získava srdcia milovníkov espressa po celom svete vďaka svojej kvalitnej káve a ďalším výrobkom. Všetko je výsledkom integrovaného medzinárodného výrobného cyklu. Každá z 50 miliónov denne spotrebovaných šálok kávy Segafredo rozpráva príbeh o starostlivom výbere surovín, prehlbovaní znalostí, odhodlaní, výskume a inováciách v celom výrobnom procese.

Novinky