Segafredo inovuje dizajn obalov

16 junij 2023

Segafredo inovuje dizajn obalov

Značka Segafredo prichádza na trh s novými inovatívnymi obalmi. Kávy Selezione Espresso, Selezione Crema a Intermezzo sa už v súčasnosti ponúkajú v moderných obaloch, ktoré vynikajú jednoduchým dizajnom, prehľadnosťou základných informácií a obsahujú aj nové logo spoločnosti. Zmeny obalov sa v priebehu roku dotknú i zvyšku sortimentu.

„Po rokoch sme sa rozhodli inovovať naše tradičné logo. So značkou Segafredo bolo spojené logo v ovále, od čoho sme upustili a logo zjednodušili, aby sme sa prispôsobili moderným trendom a uplatnili klasické príslovie, v jednoduchosti je krása,“ hovorí Petra Knapová, marketingová manažérka spoločnosti Segafredo Zanetti pre Českú republiku a Slovensko. „V našom novom logu sa mieša klasika s aktuálnymi grafickými trendmi,“ dodáva.

Čistejší a jednoduchší grafický dizajn sa objavil aj na nových obaloch vybraných produktov, ktoré sú tak pre zákazníkov prehľadnejšie, pričom ale nestratili jasnú identifikáciu so značkou. Prvé výrobky z portfólia kávy Segafredo v nových obaloch sa už objavujú v slovenských obchodoch, ďalšie budú nasledovať v priebehu tohto roka.

 

Novinky